Skip to main content

Blog

Najlepsi lekarze wykonujący zabieg plastyki powiek w Trójmieście - Top 5

Zabiegi, związane z plastyką powiek, cieszą się w Trójmieście bardzo dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo to właśnie tutaj znaleźć można wielu doskonałych specjalistów, zajmujących się likwidowaniem problemów, pojawiających się w tym obszarze ciała. Aby ułatwić nieco dokonanie właściwego wyboru, stworzyliśmy ranking Top 5 lekarzy, wykonujących zabieg blefaroplastyki.

1. Dr Ewa Sokołowska

Dr Ewa Sokołowka to absolwentka Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej w Gdańsku. Jako specjalistka okulistyki związana jest zawodowo z Oddziałem Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku. Szerokie doświadczenie, zdobyte w trakcie pracy w wielu placówkach medycznych, również tych zagranicznych, pozwala dr Sokołowskiej na podejmowanie kolejnych wyzwań, związanych z chirurgią okulistyczną, a także plastyką powiek i chirurgią jaskry oraz zaćmy.

Dr Ewa Sokołowska

2. Dr Anna Jurska-Jaśko

Dr Anna Jurska-Jaśko to kolejny wybitny specjalista okulistyki z Trójmiasta. Jako absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, zdobyła już bogate doświadczenie zawodowe, a także została wyróżniona za swoją pracę nagrodą zespołową I-stopnia. Jak przeczytać można na stronie https://derm-estetyka.pl/plastyka-powiek-lifting-powiek-101.html/, dr Jurska-Jaśko specjalizuje się w zabiegach korekty powiek, zajmując się również usuwaniem zmian skórnych w tym obszarze.

Dr Anna Jurska-Jaśko

3. Dr Grzegorz Kaźmierowski

Dr Grzegorz Kaźmierowski to kolejny już w naszym rankingu absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, posiadający również tytuł lekarza medycyny estetycznej. Dr Kazimierzowski oferuje swoim pacjentom nie tylko zabiegi z zakresu blefaroplastyki, ale również laseroterapię i liposukcję, niosąc wsparcie także dla osób, borykających się z problemem żylaków kończyn dolnych. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Dr Grzegorz Kaźmierowski

4. Dr Elżbieta Klein

Dr Elżbieta Klein jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, związaną zawodowo z tutejszą Kliniką Chirurgii Plastycznej. Posiada ona również specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Dr Klein jest także aktywnym członkiem Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W pracy zawodowej skupia się przede wszystkim na plastyce powiek górnych i dolnych, korekcji małżowin usznych, ginekomastii oraz usuwaniu zmian skórnych i podskórnych.

Dr Elżbieta Klein

5. Dr n. med. Mikołaj Pasternak

Dr n. med. Mikołaj Pasternak swoją wiedzę zdobywał na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Specjalizuje się on w chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Swoje bogate doświadczenie gromadził, uczestnicząc w kursach i szkoleniach na całym świecie, m.in. we Francji i Włoszech, w Szwecji czy w USA. Dr Pasternak zajmuje się zabiegami z zakresu plastyki powiek, przeprowadzając również liposukcję Body-jet, modelowanie i powiększanie ust oraz zabiegi, mające na celu redukcję niedoskonałości skórnych.

Dr n. med. Mikołaj Pasternak

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę kontaktu.
Czekamy na Ciebie!